Dopraj svojej pokožke kávové peelingy.

Ak sa povie slovo „káva“, väčšina z nás si predstaví horúci, osviežujúci a všeobecne veľmi obľúbený nápoj. My vám túto predstavu chceme rozšíriť a ukázať vám, že z kávy sa bude tešiť nielen vaše vnútro, ale aj vaša pokožka.

Určite sa tak stane, ak vyskúšate kávové peelingy značky MARK face and body. Tieto peelingy sa stali radosťou pre tisíce Sloveniek a ich čaro už spoznávajú aj v ostatných kútoch Európy. Ich tajomstvo spočíva nielen v prírodnom zložení, očarujúcej vôni, ale aj zážitku, ktorý ich použitie sprevádza.

Mark_Scrub_peeling_01Zloženie
Silnou stránkou kávových peelingov MARK face and body je ich zloženie. Suroviny, z ktorých sú vyrobené, boli vyberané veľmi starostlivo. Cieľom bolo vytvoriť takú kombináciu prírodných surovín, ktoré pokožku ošetria, odstránia z nej odumreté čiastočky, dodajú jej potrebnú výživu, jemne ju prekrvia a dodajú krásnu vôňu. A to všetko v podobe jedného produktu.
Hlavnou zložkou kávových peelingov MARK scrub je káva Robusta. Okrem toho obsahujú aj hnedý cukor, morskú soľ, kokosový olej, mandľový olej a vitamín E.
Pravidelné používanie týchto peelingov pomôže pri odstraňovaní nedokonalostí pokožky akými sú celulitída, suchá pokožka, strie alebo akné.

Mark_Scrub_peeling_02Vôňa
Krásna vôňa je prvé čo vás očarí, keď otvoríte balíček kávového peelingu MARK face and body. Príjemnú vôňu kávy výborne dopĺňa špecifická aróma každého scrubu. Vybrať si môžete kávu (original), čokoládu, kokos, pepermint alebo citrus. K dispozícii je aj kávový peeling špeciálne určený na tvár s vôňa tea tree a jojoby a kávový peeling vyrobený pre pánov s čokoládovo-pepermintovou vôňou.
Po použití scrubu bude krásne voňať nielen vaša pokožka, ale celá kúpeľňa. Isté je, že scrubovanie pred nikým neutajíte. ?

Mark_scrub_peeling_03

Zážitok
Zážitok je to čo je na MARKovi návykové asi najviac. Je to relax, ktorý vám pomôže vypnúť a aspoň na pár minút zastaviť svet.
MARKa je potrebné naniesť na vlhkú pokožku po sprchovaní. Ideálne, ak ho aplikujete jemnými krúživými pohybmi na celé telo – od hlavy až po päty. Takáto masáž vás príjemne osvieži a umožní MARKovi pôsobiť rovnomerne na každom kúsku vášho tela. Po pár minútach ho dôkladne zmyte vodou a užívajte si jemnú, hydratovanú, sviežu a krásne voňavú pokožku. Bude to pocit, ktorý bude stáť zato.

Ešte váhate? Prečítajte si recenzie.markscrub.com a dozviete sa čo o produktoch MARK face and body píšu tí, ktorí ich vyskúšali.

logo_Mark_Scrub_peeling